Al. Rzeczypospolitej 14 Warszawa, Tel: 608 54 33 54 / 606 555 777

MASAŻ

Masaż to odpoczynek i relaks dla Twojego ciała i zmysłów. Pobudza wszystkie tkanki w organizmie, ma działanie odprężające, relaksacyjne i przeciwbólowe. Ujędrnia skórę i wyszczupla ciało. Pod wpływem masażu relaksacyjnego uwalniają się związki chemiczne oddziałujące na mózg i sprzyjające pozytywnemu myśleniu.

Tam gdzie dotąd był ból i spięcie, pojawia się ulga i relaks. Rodzaj i czas trwania masażu indywidualnie dopasowujemy do potrzeb naszych klientów.

MASAŻ KLASYCZNY

Najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy, intensywności może być leczniczy, pobudzający lub relaksacyjny. Stosowane techniki oddziałują bezpośrednio na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, więzadła, torebki stawowe a także na układ krwionośny, nerwowy i limfatyczny.

MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż, którego celem jest odprężenie i rozluźnienie napięć mięśniowo-nerwowych, które powstały na skutek długotrwałego stresu. Jest to zabieg poprawiający nastrój, w którym wykorzystujemy produkty o ciekawej nucie zapachowej.

MASAŻ LIMFATYCZNY

Ma na celu usprawnienie krążenia limfy, likwidacje obrzęków, przyspieszenie usuwania zbędnych produktów przemiany materii. Stosowany jest również jako jeden z elementów wspomagających odchudzanie, walkę z cellulitem oraz poprawę odporności organizmu.

MASAŻ SPORTOWY

Masaż stosowany jako jeden z elementów odnowy biologicznej, będący jednocześnie integralną częścią treningu sportowego. Ma na celu przeciwdziałać niekorzystnym skutkom dużych i częstych obciążeń treningowych ponoszonych, na co dzień, przez zawodników. Stosuje się go zarówno przed wysiłkiem, jako uzupełnienie rozgrzewki, aby zapobiec kontuzjom wynikającym z niedostatecznego przygotowania aparatu ruchu, ale także po wysiłku dla przyspieszenia procesów regeneracyjnych.

MASAŻ ANTYCELLULITOWY

Masaż przy użyciu specjalnych technik i preparatów dla Pań walczących z cellulitem lub jako zapobiegawczy środek przed powstaniem tzw. „skórki pomarańczowej”.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż ten świetnie drenuje i modeluje. Może być wykorzystywany jako zabieg leczniczy. Polega na wytworzeniu podciśnienia we wnętrzu bańki, zassaniu skóry i tkanki podskórnej do jej wnętrza, a następnie przesuwaniu ruchami o różnej częstotliwości i sile po miejscach z widocznymi problemami, takimi jak cellulit czy nadmierna tkanka tłuszczowa. Masaż ten należy do intensywnych ale bardzo efektywnych, zwłaszcza w walce z cellulitem.

MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY

Celem masażu jest zmniejszenie obrzęków, napięć i dolegliwości bólowych w okolicach podlegających nadmiernemu obciążeniu: barki, kark i szyja, grzbiet – szczególnie z odcinkiem lędźwiowo – krzyżowym, kończyny dolne i stawy kończyn dolnych.

Nasze salony to wyjątkowe miejsca, w którym oferujemy profesjonalne usługi fryzjerskie, masaże, rytuały pielęgnacyjne na twarz i ciało oraz dłonie i stopy.

Nasze Adresy

ul. Sarmacka 6/u7 02-972 Warszawa (Wilanów)
Aleja Rzeczypospolitej 14, 02-972 Warszawa

Kontakt Telefoniczny

+48 606 555 777 / 22 258 64 10
+48 608 54 33 54

Godziny Otwarcia

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK : 9 – 21 / SOBOTA : 9 – 18
PONIEDZIAŁEK – SOBOTA : 10 – 20 / NIEDZIELA : 11 – 19

Leave a comment