Al. Rzeczypospolitej 14 Warszawa, Tel: 608 54 33 54 / 606 555 777

Ekologiczne fryzjerstwo

W naszym salonie pracujemy na kosmetykach naturalnych i ekologicznych.

Innowacyjne produkty do pielęgnacji skóry głowy i włosów O’right są wytwarzane z czystych, dokładnie wyselekcjonowanych naturalnych składników ekologicznych.

To wysokiej jakości produkty o bogatej, w pełni zdrowej recepturze oraz pięknym,
naturalnym aromacie. Jak wszystkie ekologiczne kosmetyki, spełniają one bardzo
surowe normy – składają się w ponad 95% z certyfikowanych składnikach roślinnych i cukropodobnych środków spieniających.

Dodatkowo, co najmniej połowa roślin wykorzystywanych do produkcji pochodzi z ekologicznych upraw, gdzie nie stosuje się nawozów sztucznych, ani pestycydów.

Tak skomponowany skład sprawia, że zarówno włosy, jak i skóra głowy są wyraźnie zdrowsze i piękniejsze.

O’right to nie tylko kosmetyki, ale przede wszystkim ekologiczna koncepcja pielęgnacji skóry głowy i włosów.

Firma stale pracuje nad ulepszaniem formuł – usuwa zbędne dodatki, zwiększa ilość certyfikowanych składników organicznych – by stworzyć możliwie najbardziej łagodne i zdrowe dla naszego organizmu kosmetyki.

  • Każdy detal, w tym także opakowanie, spełniają najwyższe ekologiczne standardy.
  • Nawet tajwańska siedziba O’right, wpisuje się integralnie w filozofię marki – stworzenie harmonijnej synergii między ludźmi, architekturą i otaczającym środowiskiem.
  • Do produkcji kosmetyków używa się prądu pochodzącego z energii słonecznej i wodnej oraz nie wykorzystuje się żadnych składników powodujących zanieczyszczenie środowiska.
  • Każdy kosmetyk pakowany jest w całkowicie biodegradowalne buteleczki.
    Szampony i odżywki O’right wyprodukowane są z wyłącznie naturalnych składników, bez dodatków chemicznych: hormonów, ftalanów, parabenów, formaldehydów, siarczanów, syntetyczne barwników, EO,DEA.
  • Produkty nie są testowane na zwierzętach.

PROFESJONALNA KOLORYZACJA NATULIQUE

NATULIQUE to marka stworzona z miłości do natury, po to by nie tylko skutecznie, ale również ekologicznie i koloryzować i pielęgnować włosy. W recepturze kosmetyków znajdziemy 97% certyfikowanych składników naturalnych – ekstrakty z nasion słonecznika, z nasion moreli, olej jojoba. Nie znajdziemy tam amoniaku, ani parabenów. Składniki dobrane są tak, by zapewnić efektywną koloryzację i naturalny kolor, a przy tym maksymalnie zdrowe i odżywcze działanie.  Polecane są szczególnie do włosów delikatnych, wrażliwych, po zabiegach chemicznych, a także dla kobiet w ciąży, mam karmiących piersią i osób z problemami skóry głowy.

Kosmetyki NATULIQUE to w pełni roślinny skład bez siarczanów, DEA, aromatów, parabenów i innych, powszechnie stosowanych, toksycznych składników.  Nie są testowane na zwierzętach. Farby NATULIQUE to aż 73 odcienie – każdy znajdzie idealny dla siebie ton. Przyjemnie pachną, zapewniając skuteczną i bezpieczną koloryzacją, a także zdrową i naturalną pielęgnację.

w celu zapewnienia jak najwyższych standardów, wszystkie składniki organiczne używane do produkcji farb zostały poddane ścisłemu procesowi certyfikacji nadzorowanemu przez ECOCERT

NATULIQUE to naturalna, bezpieczna koloryzacja, maksymalnie delikatna i zdrowsza zmiana koloru.

Leave a comment