ul. Sarmacka 6/u7 Warszawa Tel: 606 555 777 , 22 258 64 10 / Al. Rzeczypospolitej 14 Warszawa, Tel: 608 54 33 54

Salony fryzjerskie w sercu Wilanowa

Ekologiczny salon

Jeżeli jesteś miłośniczką zdrowego stylu życia oraz proekologicznych rozwiązań, Ekologiczny Salon to miejsce stworzone właśnie dla Ciebie. Zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne dla ciała, twarzy, dłoni i stóp, relaksujące masaże oraz cudowne usługi fryzjerskie pozwolą zadbać o Ciebie od stóp do głów, a wszystko to za pomocą wspaniałych produktów stworzonych na bazie naturalnych składników.

Profesjonalne podejście oraz pasja sprawiają, że nasze usługi wszelkiego rodzaju wykonujemy z najwyższą starannością i z dbałością o każdy drobiazg. Pragniemy zapewnić w pełni bezpieczne i skuteczne zabiegi pielęgnacyjne, dlatego też chętnie służymy poradą i stosujemy wyłącznie ekologiczne kosmetyki i preparaty.

Każda kobieta zasługuje na to co najlepsze, a my dokładamy wszelkich starań, aby sprawić, że po wizycie u nas poczuje się doskonale w swoim ciele, będzie tryskała pozytywną energią i wyglądała zjawiskowo. To co naturalne jest dla nas najzdrowsze.

Salon przy ulicy Sarmackiej 6 to wyjątkowe miejsce, w którym oferujemy profesjonalne usługi fryzjerskie, masaże, rytuały pielęgnacyjne na twarz i ciało oraz dłonie i stopy.

Pracujemy na znanych i renomowanych markach : ekologiczne – O’right do pielęgnacji skóry głowy i włosów oraz Natulique do koloryzacji, a w kosmetyce Selvert Thermal, Dermaquest, Saint Malo i innych.

Zachęcamy do konsultacji i zabiegów z zakresu Medycyny Estetycznej.

SALON FRYZJERSKI

Marzysz o niezwykłej i wyjątkowej fryzurze, która odda Twoje piękno? Pragniesz przejść metamorfozę i zmienić coś w swoim stylu, ale nie wiesz jak? W naszym Salonie Fryzjerskim znajdziesz dokładnie to, czego szukasz! Oferujemy różnorodne zabiegi pielęgnacyjne, rewelacyjne i kompleksowe usługi fryzjerskie oraz ekologiczną koloryzację, dzięki którym Twoje włosy zyskają piękno i blask.

Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu, dlatego pielęgnacja w oparciu o ekologiczne i naturalne wsparcie kosmetyków i preparatów do włosów sprawia, że Twoje włosy będą odżywione, odzyskają blask, staną się mocne i sprężyste. Nasze stylistki fryzur doradzą i pomogą wybrać najlepsze rozwiązania pielęgnacyjne, cięcia czy koloryzację, a wszystko to w przemiłej i bardzo przyjemnej atmosferze.

Włos nie ma dla nas tajemnic, dlatego z pasją wykonujemy swoją pracę, oferując najwyższej jakości pielęgnację, doskonałe kosmetyki oraz zabiegi, których skutkiem ubocznym jest wspaniały nastrój i świetny humor naszych klientów.

Drugi Salon Ecococospa mieści się w Pasażu Alto przy Al. Rzeczypospolitej 14.

Oferujemy pełny zakres usług fryzjerskich wykonywanych na ekologicznych kosmetykach O’Right pielęgnujących skórę głowy i włosy oraz ekologiczną koloryzację firmy Natulique.

Nasze salony to wyjątkowe miejsca, w którym oferujemy profesjonalne usługi fryzjerskie, masaże, rytuały pielęgnacyjne na twarz i ciało oraz dłonie i stopy.

Nasze Adresy

ul. Sarmacka 6/u7 02-972 Warszawa (Wilanów)
Aleja Rzeczypospolitej 14, 02-972 Warszawa

Kontakt Telefoniczny

+48 606 555 777 / 22 258 64 10
+48 608 54 33 54

Godziny Otwarcia

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK : 9 – 21 / SOBOTA : 9 – 18
PONIEDZIAŁEK – SOBOTA : 10 – 20 / NIEDZIELA : 11 – 19