Al. Rzeczypospolitej 14 Warszawa, Tel: 608 54 33 54 / 606 555 777

Salon fryzjerski Warszawa Wilanów

Ekologiczny salon

Najważniejsze jest dla nas zdrowie i piękno – to nasze motto. Dlatego stworzyłyśmy ecoCocospa, gdzie wykonujemy  zabiegi kosmetykami  stworzonymi na bazie naturalnych składników. Naszą pasją jest pielęgnacja włosów i skóry głowy, ale chcemy zadbać o Ciebie holistycznie. W ofercie ecoCocospa znajdziesz indywidualnie dobrane zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne na ciało, twarz, dłonie i stopy. Wiedząc jak ważna jest codzienna pielęgnacja, w naszych salonach oraz sklepie www.cocospa.pl  dostępne są nasze eko kosmetyki.

 

Długo szukałyśmy wyjątkowej marki do koloryzacji i pielęgnacji włosów. Miały to być produkty naturalne, ekologiczne, które dbają o skórę głowy i włosy, a ich produkcja odbywa się w harmonii z naturą. Dlatego nawiązałyśmy współpracę z dystrybutorem marek O’right i Natulique. Ekologiczne farby i naturalna pielęgnacja w pełni spełniły nasze oczekiwania. Produkty są niezwykle wydajne, przepięknie opakowane, a składniki organiczne i zdrowe.

Salon przy Sarmackiej 6 jest Akademią Szkoleniową, gdzie szkolą się fryzjerzy z całej Polski, to właśnie u nas testowane są wszystkie nowe zabiegi i produkty.

Drugi Salon ecoCocospa mieści się w Pasażu Alto przy Al. Rzeczypospolitej 14. Tu również pracujemy na ekologicznych kosmetykach O’Right, pielęgnujących włosy i skórę głowy oraz ekologicznej koloryzację Natulique.

SALON FRYZJERSKI

Marzysz o niezwykłej i wyjątkowej fryzurze, która odda Twoje piękno? Pragniesz przejść metamorfozę i zmienić coś w swoim stylu, ale nie wiesz jak? W naszym Salonie Fryzjerskim znajdziesz dokładnie to, czego szukasz! Oferujemy różnorodne zabiegi pielęgnacyjne, rewelacyjne i kompleksowe usługi fryzjerskie oraz ekologiczną koloryzację, dzięki którym Twoje włosy zyskają piękno i blask.

Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu, dlatego pielęgnacja w oparciu o ekologiczne i naturalne wsparcie kosmetyków i preparatów do włosów sprawia, że Twoje włosy będą odżywione, odzyskają blask, staną się mocne i sprężyste. Nasze stylistki fryzur doradzą i pomogą wybrać najlepsze rozwiązania pielęgnacyjne, cięcia czy koloryzację, a wszystko to w przemiłej i bardzo przyjemnej atmosferze.

Włos nie ma dla nas tajemnic, dlatego z pasją wykonujemy swoją pracę, oferując najwyższej jakości pielęgnację, doskonałe kosmetyki oraz zabiegi, których skutkiem ubocznym jest wspaniały nastrój i świetny humor naszych klientów.

Drugi Salon Ecococospa mieści się w Pasażu Alto przy Al. Rzeczypospolitej 14.

Oferujemy pełny zakres usług fryzjerskich wykonywanych na ekologicznych kosmetykach O’Right pielęgnujących skórę głowy i włosy oraz ekologiczną koloryzację firmy Natulique.

Nasze salony to wyjątkowe miejsca, w którym oferujemy profesjonalne usługi fryzjerskie, masaże, rytuały pielęgnacyjne na twarz i ciało oraz dłonie i stopy.

Nasze Adresy

ul. Sarmacka 6/u7 02-972 Warszawa (Wilanów)
Aleja Rzeczypospolitej 14, 02-972 Warszawa

Kontakt Telefoniczny

+48 606 555 777 / 22 258 64 10
+48 608 54 33 54

Godziny Otwarcia

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK : 9 – 21 / SOBOTA : 9 – 18
PONIEDZIAŁEK – SOBOTA : 10 – 20 / NIEDZIELA : 11 – 19